Kariyer Fırsatları


SANTAVET

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ :

SANTAVET İLAÇ olarak kurumumuz bünyesinde mutlu bir çalışma ortamı oluşturarak, fark yaratan ve mesleki bilgi ve becerilerini paylaşarak gelişim sürecine katkıda bulunan çalışanlar istihdam etmek için seçme ve yerleştirme süreçlerinde kurum kültürüne uygun ve ihtiyaca yönelik gerekli bilgi ve beceriye sahip adaylar ile mülakat yapılarak işe alım süreci uygulanır.

Kurumumuz her pozisyon için şirket hedeflerinin personel bazında verimlilik esasına dayalı olarak çalışanların yetkinlik ve kişisel performanslarını değerlendirir. Çalışanların pozisyonlarından beklenen yetkinlikleri yerine getirmesi ve verimliliğin arttırılması için yetkinlikler belirli sürelerde ölçülerek gelişim planları yapılır.

İşe alım sürecinde açık pozisyonlar için Kariyer.net üzerinden üye girişi yaparak ilanlarımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Niteliklerinize göre açık pozisyon bulunmadığı taktirde iş başvurularınızı http://santavet.com.tr/santavet-is-basvuru-bilgi-formu adresindeki iş başvuru formunun doldurarak yapabilirsiniz. Başvurularınız insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından incelendikten sonra uygun olan adaylar belirlenen tarihte birebir mülakata davet edilir.